کوین یامگا
کوین یامگا
کوین یامگا
کوین یامگا
کوین یامگا

کوین یامگا، بازیکن جدید استقلال که با درخواست فرهاد مجیدی قرار است به عضویت آبی پوشان پایتخت درآید، مهره جدیدی است که می‌تواند تأثیر زیادی بر عملکرد تیم داشته باشد.

یامگا که تا پیش از عضویت در استقلال در وایله دانمارک با سعید عزت اللهی هم تیمی بوده 25 سال سن دارد و متولد 7 سپتامبر 1996 است. او 187 سانتی متر قد دارد و قدرت بدنی و سرعت بالایی دارد.

یامگا در دوران حرفه‌ای خود، در سری C توپ می‌زد و دوران کوتاهی نیز در سری B‌ بازی کرد. یامکا دوره‌ای را در لیگ دو فرانسه هم گذرانده و البته سابقه یک فصل بازی در لیگ برتر پرتغال را نیز دارد.

او در عمده دوران فعالیتش به عنوان وینگر چپ و راست به بازی گرفته شده است، اما تجربه حضور در پست‌های دفاع راست، هافبک راست و چپ، هافبک هجومی و مهاجم را نیز دارد.

یامگا در دوران بازی خود هیچگاه دچار حتی جزئی‌ترین مصدومیت نیز نشده است و این موضوع نشان از فیزیک خوب او دارد.

با توجه به پست بازی و ویژگی‌های یامگا، به نظر می‌رسد او می‌تواند در پست وینگر چپ یا راست استقلال به میدان برود و به عنوان یک مهره هجومی تأثیرگذار برای تیم باشد.

یامگا با توجه به سابقه بازی خود در اروپا، می‌تواند به استقلال کمک کند تا در مسابقات آسیایی نیز عملکرد بهتری داشته باشد.
 

کوین یامگا، بازیکن جدید استقلال که با درخواست فرهاد مجیدی قرار است به عضویت آبی پوشان پایتخت درآید، مهره جدیدی است که می‌تواند تأثیر زیادی بر عملکرد تیم داشته باشد. یامگا که تا پیش از عضویت در استقلال در وایله دانمارک با سعید عزت اللهی هم تیمی بوده 25 سال سن دارد و متولد 7 سپتامبر 1996 است. او 187 سانتی متر قد دارد