ایمان سلیمی
ایمان سلیمی
ایمان سلیمی
ایمان سلیمی
ایمان سلیمی

ایمان سلیمی، بازیکن فوتبال ایرانی متولد ۱۲ خرداد ۱۳۷۵ در بندرعباس است. او در پست مدافع میانی برای تیم باشگاه فوتبال تراکتور تبریز در لیگ برتر فوتبال ایران بازی می کند.

سلیمی فوتبال حرفه ای خود را از سال ۱۳۹۳ با تیم فوتبال پارس جنوبی جم آغاز کرد. او در این تیم عملکرد درخشانی داشت و توانست نظر تیم های مطرح کشور را به خود جلب کند.

در سال ۱۳۹۷، سلیمی با تیم تراکتورسازی تبریز قرارداد امضا کرد. او در اولین فصل حضورش در تراکتور، توانست به همراه این تیم به مقام نایب قهرمانی لیگ برتر دست یابد.

سلیمی یکی از بازیکنان با تمرکز بالا در فوتبال ایران است. او به گفته خود، روی هر بازی تمرکز زیادی دارد و تمرین های متعددی انجام می دهد تا در زمین حرکت اضافی نداشته باشد و با یک تصمیم اشتباه سبب نشود تیمش متضرر شود.

سلیمی تا به امروز در لیگ برتر فوتبال ایران کارت زرد یا قرمزی نگرفته است. او در این خصوص می گوید: "به من لقب فلیپ لام داده اند، اما من این لقب را قبول ندارم. لام یک اسطوره است و من اصلاً نمی توانم خودم را با او مقایسه کنم."

سلیمی با توجه به سن و سال کم خود، پتانسیل بالایی برای پیشرفت دارد. او در صورت ادامه روند فعلی خود، می تواند به یکی از بهترین مدافعان میانی فوتبال ایران تبدیل شود.

 

ایمان سلیمی، بازیکن فوتبال ایرانی متولد ۱۲ خرداد ۱۳۷۵ در بندرعباس است. او در پست مدافع میانی برای تیم باشگاه فوتبال تراکتور تبریز در لیگ برتر فوتبال ایران بازی می کند. سلیمی فوتبال حرفه ای خود را از سال ۱۳۹۳ با تیم فوتبال پارس جنوبی جم آغاز کرد.