امیررضا شهروش
امیررضا شهروش

یکی از  نام معروف در دنیای بسکتبال قزوین، "امیررضا شهروش" است که در حال حاضر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. او با تلاش و استعداد خود، توانست تیم ملی جوانان کشورمان را به مدال طلای آسیا برساند. سرمربی او، "محمدرضا نوری" نیز از توانایی و استعداد او تعریف کرده و اعتمادش به او را نشان داده است.

امیررضا از لیگ های محلی شروع کرده و به تدریج به تیم ملی وارد شده است. پس از قهرمانی در آسیا، هم‌اکنون آرزوهای بزرگتری دارد و به مسابقات جهانی مصر هدفمندانه وارد می‌شود. توانسته است تمامی چالش‌ها را پشت سر بگذارد و به یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال قزوین تبدیل شود.

امیررضا و تیمش توانستند تا اینجا همه را شگفت‌زده کنند و همچنین هواداران خود را خوشحال سازند. حالا با برگشت به قزوین، او نقش مهمی در تیم خود دارد و هیچ‌کس نمی‌تواند از پیشرفت و توانایی او شکایت کند. او به افتخار و جایگاه بسکتبال قزوینی‌ها افزوده است و از این به بعد پیش‌بینی می‌شود که به یکی از برترین بازیکنان لیگ دعوا تبدیل شود.

یکی از نام معروف در دنیای بسکتبال قزوین، "امیررضا شهروش" است که در حال حاضر بسیار مورد توجه قرار گرفته است. او با تلاش و استعداد خود، توانست تیم ملی جوانان کشورمان را به مدال طلای آسیا برساند.