حامد آفاق
حامد آفاق
حامد آفاق
حامد آفاق

حامد آفاق، بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران و عضو تیم بسکتبال شهرداری اراک، در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۶۱ در شهر مشهد متولد شد. او در تیم ملی با حامد سهراب نژاد هم تیمی بوده و اکنون به تیم بسکتبال شهرداری اراک پیوسته است.

امسال، حامد آفاق به عنوان یکی از بازیکنان مجرب و با تجربه تیم بسکتبال شهرداری اراک فعالیت می‌کند و در تورنمنت اطلس نیز یکی از بهترین بازیکنان ایران بوده است.

در مورد سرمربی صرب تیم ملی بسکتبال ایران، حامد آفاق اعلام کرده بود که از تیم ملی خداحافظی کرده است. اما با بازگشت به اردوهای تیم ملی و همکاری با مربی جدید، برنامه تمرینی و انگیزه او بهبود یافته و از روش‌های جدید و سازنده مربی استقبال کرده است.

او تاکید دارد که روش‌های آموزشی جدید مربی جدید باعث شادابی و انگیزه بازیکنان شده و بهترین نتایج را به دست آورده است. این مربی به صورت موثرتر و کارآمدتر بازیکنان را آموزش می‌دهد و تمرینات کوتاه و موثر را ترجیح می‌دهد. از این روش‌های تازه و موثر، حامد آفاق به عنوان یکی از اعضای اصلی تیم ملی بهره‌وری بالاتری کسب کرده است.

حامد آفاق، بازیکن تیم ملی بسکتبال ایران و عضو تیم بسکتبال شهرداری اراک، در تاریخ ۱۲ بهمن ۱۳۶۱ در شهر مشهد متولد شد. او در تیم ملی با حامد سهراب نژاد هم تیمی بوده و اکنون به تیم بسکتبال شهرداری اراک پیوسته است. امسال، حامد آفاق به عنوان یکی از بازیکنان مجرب و با تجربه تیم بسکتبال شهرداری اراک فعالیت می‌کند .